پالس اکسیمتر انگشتی Wellex A310باتری aa (نیم قلم)

بند اویز

دارای نشانگر ip

نمایشگر led رنگی

قابلیت گردش 360 درجه

دارای سیستم مانیتورینگ (آلارم beep)

دستگاه پالس‌اکسی‌متر برای سنجش و نمایش درصد اشباع اکسیژن در خون به صورت غیرتهاجمی (بدون ورود حسگر یا الکترود به داخل بدن) به کار می رود. در این دستگاه از تغییر ضریب جذب خون در اثر تغییر میزان اکسیژن اشباع ‌شده استفاده می‌شود. پالس اکسیمتر پرتابل «وولکسwellex»مدل A310 که مشاهده می‌کنید، با بهره‌گیری از تکنولوژی پردازش سیگنال‌های دیجیتال(DSP) قدرت پردازش سیگنال را بهبود می‌بخشد و میزان SPO2 خون را اندازه گیری می‌کند. این نوع پالس اکسیمتر ضد لرزش بوده و جهت استفاده‌ی خانگی، بیمارستانی و کلینیک‌ها مناسب می‌باشد. این پالس اکسیمتر با دو عدد باتری نیم قلم آلکالین کار می‌کند و به طور مداوم تا بیست ساعت می‌تواند کار کند. پالس اکسیمتر دارای نمایشگر LED رنگی بوده و قابلیت تنظیم به صورت دستی نیز می‌باشد.. این محصول دارای آلارم هشدار و Beep نیز می باشد.

دستگاه همچنین دارای نمایشگر میزان باتری بوده و  پس از ۱۶ ثانیه عدم استفاده خاموش می‌شود. از آنجا که میزان اکسیژن اشباع در خون، در بیماران تنفسی اهمیت بسیار دارد، شما می‌توانید با وارد شدن قسمت تنظیمات پالس اکسی متر  و فعال کردن آلارم هشداردهنده، از میزان افت یا مازاد اکسیژن بیمار با خبر شوید. علاوه بر نمایش ۲ SPO، منحنی ضربان قلب بیمار را نیز نمایش می‌دهد. پالس اکسیمتر ولکس همچنین قابلیت نمایش Low perfusion  است. قابلیت پرفیوژن پایین باعث می‌شود زمانی که بیمار دارای گردش خون مناسب نبوده و پالس اکسی متر میزان اکسیژن خون را عددی با دقت پایین اعلام می‌کند، با نمایش درصد پرفیوژن شما متوجه این دقت پایین خواهید شد.

کابل بیمار دستگاه، دارای منبع نور قرمز LED و گیره انگشتی می باشد این پالس اکسی‌متر بسیار سبک و به اندازه‌ی ۵۰ گرم می‌باشد و همچنین کیف قابل حمل و بنددار آن، این امکان را به شما می‌دهد آن را در هر جایی که نیاز دارید، همراه داشته باشید. این ویژگی پالس اکسی‌متر برای سالمندان و ورزشکاران حائز اهمیت است چرا که می‌توانند در هر مکانی از وضعیت ضربان قلب و میزان spo2 خود، مطلع شوند.

نوعولکس wellex
مدلA310
منبع تغذیه۲ عدد باتری نیم قلمی
طول عمر باتری۲۰ ساعت با کارکرد مداوم
صفحه نمایشLED
محدوده اندازه گیریSPO2 ۷۰-۱۰۰ درصد
دقت اندازه گیری -+۲%
محدوده اندازه گیری پالس ۳۰-۲۳۵PBM
گارانتییک سال

نحوه عملکرد:

برای روشن کردن دستگاه کلید پاور تعبیه شده بر روی پالس اکسیمتر را فشار دهید تا دستگاه روشن شود. سپس انگشت خود را داخل پالس اکسیمتر قرار دهید به صورتی که سر انگشت شما بر روی چراغ داخل دستگاه قرار گیرد. دقت داشته باشید که دست شما حین اندازه گیری تکان نخورد. پس از چند ثانیه دو عدد برروی دستگاه نشان داده می شود. SpO2 نشان دهنده میزان اکسیژن اشباع در خون و min تعداد ضربان قلب در دقیقه می باشد. پس از آن می توانید انگشت را از دستگاه پالس اکسیمتر خارج کنید. دستگاه پس از چند ثانیه به صورت خودکار خاموش خواهد شد.

دکمه ی روی پالس اکسیمتر را به مدت یک ثانیه فشاردهید. صفحه ی تنظیمات بر روی پالس اکسیمتر ظاهر می شود. دو گزینه برای انتخاب وجود دارد: ۱) هنگامیکه پالس اکسیمتر آلارم هشدار را نشان می دهد، دکمه را برای یک ثانیه فشارداده و وارد منوی تنظیم صدا شوید. سپس دوباره دکمه را فشارداده تا آلارم و BEEP خاموش شود.

۲) هنگامی که سیگنال تنظیم صدا را نشان می دهد، دکمه را برای یک ثانیه فشاردهید و وارد منوی تنظیم هشدار شوید. بازدن دکمه، گزینه ی مورد نظر خود را انتخاب کنید. با انتخاب و تنظیم دو علامت + و- می توانید آلارم را به گونه ای تنظیم کنید تا از میزان افت یا مازاد اکسیژن بیمار با خبر شوید.

تذکر: در صورت اسیب دیدگی ازکالیبره و گارانتی خارج میشود

قیمت : 350.000 تومان

جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید -55435219 -09129421762

صدر طبhttp://sadrteb.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *